ADVENTINĖ VAKARONĖ „NUPINSIU ADVENTO VAINIKĄ“ ŠVĖKŠNOS LOPŠELYJE-DARŽELYJE

Vėl baigiasi metai. Lapkritis jau užleidžia vietą paskutiniam metų mėnesiui gruodžiui. Šis mėnuo  atneša pasikeitimų ne tik į gamtą, bet ir į kiekvieno mūsų sielą. Mes ieškome šilumos ir jaukumo, ramybės, šviesos ir saugumo. Prasidėjęs adventinis laikotarpis kviečia susikaupti ir padėkoti Aukščiausiam už viltį, meilę, kantrybę, už jėgas, kurias suteikė visiems išgyvenimams pakelti.

Lapkričio 26 dieną ugdytinių tėveliai bei jų artimieji susirinko į jau tradicija tapusią Adventinių vainikų pynimo popietę.

Visus susirinkusius pasveikino Švėkšnos klebonas Saulius Katkus , kuris  įprasmino renginį. Jo pamokantys žodžiai, tarsi gyvenimo pamoka, liko kiekvieno širdyje. Renginiui šilumos ir jaukumo suteikė vaikų dainuojamos dainos ir eilėraščiai, kartu su tėveliais pinami Adventiniai vainikai.

Smagu, kai tėveliai kartu su savo vaikais noriai dalyvauja, leidžia laiką kartu, dalinasi patarimais, grožisi vienas kito nupintais vainikais, kuriais vėliau puoš savo namus ir laukdami švenčių, kas savaitę uždegs po žvakelę. Pedagogai ragino tėvelius ir vaikučius nepamiršti tradicijų, suprasti jų reikšmę, jas puoselėti bei perduoti iš kartos į kartą…

Ačiū visiems popietės dalyviams už nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Lopšelio-darželio direktorė Rita Bagdonienė