AKTYVUS RUGSĖJIS LOPŠELYJE-DARŽELYJE

Mūsų įstaigos bendruomenė aktyvi naujovėms. Nuo pat mokslo metų pradžios įsijungėme į aktyvios fizinės veiklos renginius.

2017 m. rugsėjo 18 d. priešmokyklinio ugdymo „Kiškučių“ grupės vaikai išbandė šiaurietiško ėjimo subtilybes. Užsiėmimus vedė Lietuvos šiaurietiškojo ėjimo asociacijos prezidentas Laimontas Rakauskas. Po užsiėmimo vaikai dalinosi įspūdžiais, patyrimais ir džiaugėsi aktyviai praleidę laiką. Pasidžiaugė, kad ir jie galėjo pabandyti eiti su lazdomis kaip jų mamos, tėčiai ir močiutės.

Nedvejodami atsiliepėme ir į Lietuvos tautinis olimpinio komiteto kvietimą dalyvauti akcijoje „Aktyvus rugsėjis 2017“, kurios siekis sėkmingai pradėti naujus mokslo metus, skatinti ikimokyklinių įstaigų bendruomenes sportuoti ir pasitelkti sportą kaip ugdymo priemonę.

Rugsėjo 28 d. Rudenėlis su Kiškiu pakvietė visą darželio bendruomenę į  akciją „Aktyvus rugsėjis 2017“ „Bėgu rudens takučiu”. Akcijos metu darželio kiemelis mirgėjo nuo užduočių gausumo, kiekvienas rado sau tinkamą veiklą.

Rudenėlis su Kiškiu išbandė ugdytinių vikrumą, judesių koordinaciją, draugiškus tarpusavio santykius bei žinias.

Akcijos metu aktyviai įsijungę pedagogai, ugdytinių tėvai , socialiniai partneriai įsitikino, kokia yra fizinio aktyvumo veiklų ir sportinių renginių įvairovė. Baigiantis renginiui visos komandos buvo apdovanotos padėkos raštais, sveikuolių krepšeliais ir pasižadėjimu neužmiršti sportuoti kasdien…

Dėkojame visiems, kurie gera nuotaika ir energija prisidėjo prie šios „Aktyvus rugsėjis 2017“  akcijos.

Rita Bagdonienė, direktorė