Iš futbolo šventės Šilutėje, Švėkšnos lopšelio-darželio ugdytinių šeimos grįžo su apdovanojimais

Mūsų įstaiga jau penktus metus dalyvauja respublikinės masinio vaikų futbolo vystymo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ projekte „Futboliukas“, skirtame ikimokyklinio ugdymo įstaigoms ir mokykloms – darželiams. Todėl futboliuko žaidimas suteikia vaikams daug džiaugsmo, jie patenkina judėjimo poreikį, išmoksta bendradarbiauti, patiria pergalės ir pralaimėjimo jausmą.

2014m. gegužės 18d.sekmadienį nuo pat  ryto Šilutės miesto stadione vyko vaikų Tarptautinis futbolo turnyras, kuriame varžėsi apie 16 komandų.

Blizgių pavasario futbolo turnyras, VšĮ. „Šilutės sportas“ taurei laimėti, kurių tikslas ir uždaviniai:

* Populiarinti futbolą kaip laisvalaikio praleidimo formą moterų ir šeimų tarpe.

* Kelti futbolininkių meistriškumą.

* Palaikyti draugiškus ryšius su kitų Lietuvos miestų futbolo komandomis.

Šiais metai Švėkšnos lopšelis-darželis pirmą kartą buvo pakviestas dalyvauti Blizgių pavasario futbolo turnyre. Gavus pakvietimą, nieko nelaukusi, pedagogė Stanislava Ziena Rimkienė, subūrė ugdytinių šeimas į „Pumpurėlių“ komandas… Saulutė bijojo sugadinti šventę ir toliau kelias valandas aikštė buvo pilna spiriančių, šaukiančių, puolančių ir ginančių.

Švėkšnos lopšelio-darželio ugdytinių šeimų komandos dalyvavo šeimų grupėje. Gaila, kad mūsų mažieji šeimų nariai buvo jauniausi, tad jiems buvo sunku kovoti su vyresniais, tačiau J.K. Rumšų, A.A. Urmulevičių ir D.R. Grevių trejetukai kovojo puikiai ir į namus grįžo su apdovanojimais. Ačiū Jums visiems už sportinių komandinių žaidimų propagavimą ir atstovavimą rajone mūsų įstaigai.

Rita Bagdonienė

Švėkšnos lopšelio-darželio direktorė