Meno terapija „Žiogas ir skruzdė”
Balandžio 7 d. Žiniukų grupės vaikai lankėsi miestelio bibliotekoje, kur dalyvavo meno terapijoje „Žiogas ir boružė“ (vedėja Irena Rimkuvienė). Patogiai įsitaisę, užmerkę akis jie klausėsi pasakojimo, leidosi į vaizduotės kelionę. Vėliau mažieji kūrėjai piešė savo svajonių karalystes, o veiklą papildė smagia mankšta. Edukacija buvo įtraukianti, kupina kūrybos, gerų emocijų ir įspūdžių!




