Šilutės r. ikimokyklinių ir bendrojo lavinimo mokyklų priešmokyklinio amžiaus vaikų šventė-konkursas – „AŠ ŠAUNIAUSIAS IŠ VISŲ – Į MOKYKLĄ IŠEINU“

2014 m. balandžio 23 d. Šilutės lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ vyko rajono priešmokyklinio amžiaus vaikų šventė-konkursas „Aš šauniausias iš visų – į mokyklą išeinu“, skirtas rajono ikimokyklinių ir bendrojo lavinimo mokyklų priešmokyklinio ugdymo grupių vaikams. Komandą sudarė trys priešmokyklinio amžiaus vaikai ir pedagogas. Komandoms buvo pateiktos loginė, gimtosios kalbos ir kūrybinė užduotys. Mūsų įstaigai atstovavo priešmokyklinio ugdymo „ Kiškučių“ grupės ugdytiniai: Liepa Martinkutė, Adrija Žąsytytė, Nojus Žmūrikas ir Irena Birvydienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė. 

Visi šventės-konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkomis bei rėmėjų saldžiomis dovanėlėmis. Dėkojame vaikų tėvams už nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą ruošiantis šiai šventei-konkursui.