Švėkšnos lopšelio-darželio vaikai paminėti Žemės dieną ruošėsi iš anksto

Žemės diena –  tai viena svarbiausių ir gražiausių aplinkosauginių švenčių. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis. Žemės diena išreiškia viso pasaulio žmonių norą išsaugoti tai, kas visiems mums svarbiausia: švarų orą, vandenį, dirvožemį, gyvąją gamtą. Ši diena suvienija žmones bendram rūpesčiui dėl mūsų visų namų.

Švėkšnos lopšelio-darželio vaikai paminėti Žemės dieną ruošėsi iš anksto. Iš spalvotų popierėlių visi, nuo mažiausio iki didžiausio, klijavo gėles, paukščius, medžius, debesis, saulę ir atsinešė į salę. Stebėdami skaidres susipažino su Šventajame Rašte pasakojama istorija apie pasaulio sukūrimą ir žmogui duota užduotimi: saugoti ir prižiūrėti patikėtą kūriniją.

Suklijavę atsineštus darbelius ant liūdno ir nykaus žemės rutulio vaizdo ugdytiniai galėjo patys palyginti kada žemė atrodo gražiau. Vaikai pažadėjo nešiukšlinti, saugoti, mylėti ir prižiūrėti tai, ką mato aplinkui.