DALYVAUJAME LIETUVOS IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ PROJEKTE ,,LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2021“

Lietuvos mažųjų žaidynių organizatoriai yra Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.

,,Lietuvos mažųjų žaidynės“- projektas ,skirtas skatinti vaikus pajusti judėjimo džiaugsmą, susipažinti su olimpinėmis vertybėmis tiek sporte, tiek gyvenime.

Projekto metu parengtos judėjimo užduotys ir metodinės rekomendacijos tapo lopšelio-darželio ugdymo programų dalimi.

Projekto seminarai mokytojams vyksta nuotoliniu būdu. Vaikams užduotėlės pateikiamos per grupių pedagogus. Švėkšnos lopšelio-darželyje projekto koordinatoriai yra mokytoja Ana Lengvinienė ir meninio ugdymo mokytoja Jurgita Rumšienė