Švėkšnos lopšelis-darželis dalyvauja LIETUVOS IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ PROJEKTE „LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2018“

Lietuvos mažųjų žaidynių organizatoriai yra Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.

"Lietuvos mažųjų žaidynės" – projektas, skirtas skatinti vaikus pajusti judėjimo džiaugsmą, susipažinti su olimpinėmis vertybėmis tiek sporte, tiek gyvenime.

Projekto metu parengtos judėjimo užduotys ir metodinės rekomendacijos tapo lopšelio-darželio ugdymo programų dalimi.

Projekto "Lietuvos mažųjų žaidynės" I-ojo etapo festivalis įstaigoje vyko 2018-02-21. Festivalio metu buvo ne tik rungtyniaujama, bet ir išrinkta 6 greičiausių vaikų komanda, kurią sudaro 3 berniukai ir 3mergaitės, atstovauti antrajame etape.