Akcija “Padėk žemei”

Kaip ir kiekvienais metais kovo 20 dieną Švėkšnos lopšelio-darželio bendruomenė į šventinį renginį „Padėk žemei“ sukvietė ugdytinius ir jų šeimos narius pažymėti Pasaulinę žemės dieną.

Renginio metu Meškučių šeimyna kreipėsi į visus šiais prasmingais žodžiais: “Saugokime gamtą. Nedaug mes galime, bet darykime tiek, kiek leidžia jėgos. Švarinkime savo aplinką, mokykimės kultūringai elgtis gamtoje. Gerbkime visa tai, ką mums dovanoja dosnioji Žemė – gyvybę. O suaugusieji tegu kuria harmoniją vaiko dvasioje, nes ekologinės ir dvasinės problemos sprendžiamos kartu. Tik išgijus žmogaus dvasiai bus galima pradėti gydyti ir mūsų Žemės žaizdas”.

Direktorė                                                                                                                                                                    Rita Bagdonienė