FUTBOLIUKAS

Kiekvieną kelionės mėnesį vaikų lauks nauji iššūkiai ir išbandymai, nes futbolą galima pažinti ne tik žaidžiant, bet ir kuriant, atliekant įvairias lavinamąsias užduotis, vaidybą, bendravimą.  Visa tai padės suvokti futbolą kaip užsiėmimą, apjungiančią įvairias veiklos sritis. Visas veiklas, savo ir kitų kelionę su „Futboliuku“  galėsime sekti spalvingame puslapyje www.asfutboliukas.lt. Ten taip pat rasite aprašą apie projektą.

„Futboliuko“ veikla spalio mėnesį  Švėkšnos lopšelyje-darželyje.

Spalio mėnesį pradėjome su kūrybinėmis ir futbolo pradžiamokslio užduotimis. Kiekviena grupė sukūrė savo komandos logotipą (ženklą).

O prieš pradedant sportuoti  vaikai susipažino  su „Futboliuko“ taisyklėmis. Geriausios taisyklės yra tos, kurias susigalvoja  patys. Mokytojos tik  pasufleravo, apie ką turėtų būti taisyklės :

• „Futboliukas“ žaidžiamas 1 prieš 1 ar/ir 2 prieš 2 ar/ir 3 prieš 3;

• Prieš pradėdami žaisti paspaudžiame rankas/duodame penkis;

• Žaidžiame be vartininkų;

• Negalima rankomis liesti kamuolio.

Visos grupės žaidė futboliuką tiek lauke, tiek salėje.

peliukų gr. peliukų g boružėlių gr.logotipas boružėlių gr.futbolo taisyklės peliukį gr.logotipas