Projektas „Veidelių istorijos”

Švėkšnos lopšelyje-darželyje buvo vykdomas emocinio ugdymo projektas „Veidelių istorijos“.

 Projekto tikslas: padėti vaikams per pasakų pasaulį, kūrybinio ir meninio ugdymo priemones susipažinti su emocijomis, jas atpažinti bei įvardinti.  Vaikas suvokia tik tai, kam jau subrendo, ką jau įstengia priimti, todėl meninė veikla, pasakų pasaulis vaikams yra vienas iš priimtiniausių būdų.  Į emocijų atpažinimo pasaulį kiekviena pedagogė ugdytinius vedė pritaikydama siūlomą medžiagą prie grupėje esančių vaikų amžiaus, pomėgių ir gebėjimų. Vaikai klausėsi pasakų, spalvino, pripiešė emociniams veideliams žmogaus kūno dalis, kūrė istorijas. Vyresnieji sudarė iš savo piešinių knygelę „Veidelių istorijos“. Mokytojos pagamino priemonę emocijų įvardijimui, kurią vaikai naudoja kūrybiniuose žaidimuose, apibūdindami pasakų veikėjų emocijas, kurdami socialines situacijas iš savo gyvenimo. Projektą koordinavo priešmokyklinio ugdymo mokytoja Reda Kundrotaitė

20210205_100659 20210414_160406 20210414_160941