JAU 8 METUS ŽAIDŽIAM „FUTBOLIUKĄ“

Mūsų įstaiga jau aštuntus metus dalyvauja respublikinės masinio vaikų futbolo vystymo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ projekte „Futboliukas“, skirtame ikimokyklinio ugdymo įstaigoms ir mokykloms – darželiams. Futboliuko žaidimas suteikia vaikams daug džiaugsmo, jie patenkina judėjimo poreikį, išmoksta bendradarbiauti, patiria pergalės ir pralaimėjimo jausmą.

2018 m. kovo 9 d. Švėkšnos  lopšelio-darželio komanda  „Greituoliukai“ vyko į Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnaziją, kur buvo organizuojamas futboliuko turnyras priešmokyklinukams. Iš turnyro vaikai grįžo kupini įspūdžių ir pakilia nuotaika, nes visos komandos buvo įvertintos ir apdovanotos diplomais, gairelėmis, bei saldžiomis dovanėlėmis.

DĖKOJAME, lopšelio-darželio ugdytiniams – Ryčiui, Emilijui, Edvinui, Orestui, auklėtojai Anai ir muzikos mokytojai Jurgitai už mažojo futboliuko propagavimą įstaigoje, rajone, respublikoje.