Vydūno sveikos gyvensenos idėjos skleidžiamos ir pritaikomos ikimokykliniame ugdyme

Respublikinio projekto ,,Žmogus Tėvynėn tenuein per širdį“ dalyviai iš 5 ikimokyklinių įstaigų  (Klaipėdos l/d „Traukinukas“, Kretingalės l/d, Priekulės l/d, Šilutės l/d „Pušelė“ ir Švėkšnos l/d)   ,gegužės 23 dieną susitiko Švėkšnos dvaro parke prie Vilos, sveikatinimo renginyje ,,Noriu augti sveikas“. Šiame projekto etape ypatingą dėmesį skyrėme judėjimui bei sveikai mitybai, remdamiesi Vydūno idėjomis. Renginiui vieta pasirinkta neatsitiktinai, nes 1929 metų pavasarį Vydūnas lankėsi Švėkšnoje ir grožėjosi parku, bei apžiūrinėjo parko įdomybes.

Dėkojame projekto organizatoriams Klaipėdos l/d „Traukinukas“ ir Švėkšnos lopšelio-darželio bendruomenei bei partneriams, dalyvavusiems renginyje.