Projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės” II-ojo etapo rungtynės

Švėkšnos lopšelio-darželio komanda 2018 m. balandžio 4d. linksmai ir sportiškai nusiteikią vyko į Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos sporto salę, kur vyko ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto "Lietuvos mažųjų žaidynės 2018" II -ojo etapo rungtynės.

Estafečių rungtyse su mumis rungtyniavo Šilutės lopšelių-darželių „Žibutė“, „Pušelė“, „Raudonkepuraitė“ ir Kintų pagrindinės mokyklos ikimokyklinės grupės penkiamečių komandos.

Iš rungtynių vaikai grįžo kupini įspūdžių ir pakilia nuotaika, nes visos komandos buvo įvertintos ir apdovanotos Lietuvos mažųjų žaidynių marškinėliais, tautinio olimpinio komiteto prezidentės Dainos Gudzinevičiūtės diplomais, padėkomis.

DĖKOJAME lopšelio-darželio ugdytiniams – Gintei, Kotrynai, Skaidrai, Oskarui, Linui, Matui, pedagogėms Anai ir Jurgitai už skatinimą ir propagavimą pajusti judėjimo džiaugsmą ne tik įstaigos renginiuose, bet ir rajoniniuose, respublikiniuose.                                          

Lietuvos mažųjų žaidynių organizatoriai yra Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.