PROGRAMA „AUGSIU AKTYVUS 2011“

Norime pasidžiaugti, kad 2011-10-21, 11 val. darželio ugdytiniai ,tėvai bei jų seneliai, pedagogai prisidėjo prie programos „Augsiu aktyvus 2011“ įgyvendinimo, kurią organizavo VšĮ „Iniciatyvos fondas“.


Darželio salėje buvo suorganizuota kolektyvinė mankšta. Mankštą pravedė Rudenėlis su savo anūkėle (auklėtoja I.Šedienė, ugdytinė L.Martinkutė),bei zuikis, muzikos mokytoja R. Kundrotaitė, kurie į mankštos sūkurį įtraukė visą darželio bendruomenę.


Programos „Augsiu aktyvus 2011“ įgyvendinimo, kurią organizavo VšĮ „Iniciatyvos fondas“ organizatorių sudarytos komisijos nuomone, mūsų įstaigos kolektyvinės mankštos nemažas būrys dalyvių, buvo nominuoti „ Originaliausias dalyvis“ ir apdovanoti 100Lt. vertės prizu.


Prizą galėsime išsirinkti iš UAB Gudragalvis fizinį aktyvumą skatinančių priemonių